Menu Close

Futboliuko turnyras „Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip“

Šiandien Kėdainių stadione skambėjo vaikų juokas, emocijos ir pirmųjų įvarčių džiaugsmas – vyko tradicinis 2026 metų respublikinis priešmokyklinių ugdymo įstaigų futboliuko turnyras „Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip“ . Mažieji futbolininkai aikštėje dalijosi komandinio žaidimo dvasia, azartu ir nepamirštamomis akimirkomis.  Viena iš renginio organizatorių – mokytoja Ina Gustienė
Skip to content