Menu Close

„Žilvičio“ ąžuoliukai

 „Pienių“ ir „Žibučių“ priešmokyklinukai kartu su mokytojomis prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio iniciatyvos ir „Atgimimo“ ąžuolyne pasodino savo užaugintus ąžuoliukus. Vaikai dar rugsėjo 1-ąją sodino giles į mažus indelius, prižiūrėjo, laistė ir augino, todėl šis sodinimas tapo ypatingas ir labai laukiamas. Šių metų miškasodis skirtas Prezidento Valdo Adamkaus šimtmečiui paminėti.
Skip to content